مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبرداد: «کنسرو و پتو » مهمترین اقلام موردنیاز فوری برای زلزله زدگان غرب کشور

تاریخ: 23.08.96
موضوع: اخبار ویژه / اخبار استان / اخبار معاونت امداد و نجات
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران در نشست با خبرنگاران با موضوع امدادرسانی و جمع آوری کمک‌های مردمی برای هموطنان زلزله زده مناطق غرب کشور خواستار مشارکت پرشور مردم نوع دوست مازندران شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران خبرداد: «کنسرو و پتو » مهمترین اقلام موردنیاز فوری برای زلزله زدگان غرب کشور

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران دکتر مجتبی اکبری افزود: در فرایند کمک‌های نقدی مردم یا به صندوق‌ها مراجعه کنند یا به چادرهای هلال احمر که در مراکز پرتردد مستقر می‌شود مراجعه کنند. دکتراکبری با بیان اینکه مردم استان درفعالیت های خیرخواهانه سرآمد هستند، خواستار مشارکت پرشور مردم برای کمک به زلزله زدگان کرمانشاهی شد.

وی گفت: مردم نوع دوست می توانند کمکهای نقدی خود را به شماره حساب ۹۹۹۹۹ به نام جمعیت هلال احمرو همچنین ازطریق کدUSSDوشماره گیری ( #724* ) و (#112*3*741*) اختصاص دهند. وی با اشاره به اینکه نیروهای نجاتگر و تیم‌های واکنش سریع هلال احمر مازندران در منطقه زلزله زده ثلاث باباجانی در استان کرمانشاه حضور دارند،پتوی نو و کنسرو را مهمترین اقلام مورد نیاز اعلام کرد و افزود: انتظار داریم تا شرکت‌ها و بخش خصوصی به ویژه کارخانجات تولید کننده اقلام موردنیاز در این زمینه پیشگام باشند.

وی گفت:تا کنون ۱۰ تیم واکنش سریع امدادی به همراه سه هزار تخته چادر و دو هزار تخته پتو به مناطق زلزله زده اعزام و ارسال شده است. مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه هلال احمر نهاد مردمی است از مردم خواست تا به شایعات توجه نداشته باشند و برای کمک به هموطنان به یاری این نهاد بشتابند و شماره تلفن ویژه ۳۳۲۸۴۲۳۸ (دفترمدیرعامل هلال احمرمازندران) آماده پاسخگویی در زمینه چگونگی مشارکت خیرین و نیکوکاران استان در این زمینه می باشد. مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران با بیان اینکه شهرداری‌ها برای جانمایی چادرها در میادین با هلال احمر همکاری کنند، افزود: پتو نو و کنسرو نیاز اصلی مردم غرب کشور در مناطق زلزله زده بوده و از مردم استان می‌خواهیم این کمک‌ها را به پایگاه‌های مردمی هلال ارسال کنند. وی با اشاره به اینکه شرکت‌های تولیدی و اصناف مازندران نیز برای کمک به مردم کرمانشاه ورود پیدا کنند، گفت: مردم مازندران در ترویج فرهنگ داوطلبی و نوعدوستی سابقه درخشانی دارند .

نویسنده: ravabet2
نظرات: 0
بازدید: 92
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران