دکتراکبری ؛ موفقیت تحسین برانگیز جوانان جمعیت هلال احمر مازندران مصداق بارز « ما می توانیم » در خلق آینده ای روشن و با نشاط است.

تاریخ: 16.10.96
موضوع: اخبار ویژه / اخبار استان / اخبار معاونت امور جوانان
به مناسبت موفقیت جوانان جمعیت هلال احمر مازندران و کسب رتبه های برتر کشوری ،ازسوی دکتر مجتبی اکبری مدیرعامل هلال احمر استان پیامی صادر شد.

دکتراکبری ؛  موفقیت تحسین برانگیز جوانان جمعیت هلال احمر مازندران مصداق بارز « ما می توانیم » در خلق آینده ای روشن و با نشاط است.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران دراین پیام آمده است؛ « بی تردید یکی از ظرفیتهای عظیم و بی پایان نظام مقدس جمهوری اسلامی در سیر پله های صعود به سوی پیشرفت و توسعه ،ظرفیت جوانان و نوجوانان به عنوان آینده سازان کشور در تمامی سطوح می باشد. به تعبیر مقام معظم رهبری دوران جوانی رنگین کمانی از آرزوها و رویاهایی است که اگر در فضایی هوشمندانه و مبتنی بر ارزشهای جامعه نهادینه شود متضمن آینده ای روشن و سعادت آفرین خواهد بود. قابلیت ارزشمندی که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری و مسئولان ارشد نظام اسلامی بوده و هست.

 واقعیت آن است که شور جوانی و انگیزه بالای آنان برای حضور و مشارکت موثر در تحولات جامعه و ساختن آینده ای مشحون از نشاط و سازندگی ،فرصت بسیار ارزشمندی است که همه اقشار جامعه از خانواده و والدین گرفته تا مدیران و مسئولان و سیاستگذاران باید  متعهدانه و مسئولانه با درک همه الزامات آن بدان اهتمام داشته باشند. جمعیت هلال احمر مفتخر است که  یکی از راهبردهای سازمانی آن بر استفاده بهینه از ظرفیت جوانان و برنامه ریزی برای تحقق آینده ای به رنگ صلح و نوع دوستی متمرکز می باشد. آنچه در مجموعه هلال احمر با استفاده از توان جوانان رقم می خورد تبلور تلاش برای جهانی عاری از خشونت و سرشار از جلوه های مهربانی و نوع دوستی است که روح این آرمان انسانی و اسلامی در تمامی برنامه های این سازمان اجتماعی و مردم نهاد جاری است. موفقیت تحسین برانگیز جوانان جمعیت هلال احمر مازندران برای سومین سال پیاپی در ارزیابی های سالانه سازمان جوانان هلال احمر مصداق بارز « ما می توانیم » در خلق آینده ای روشن و با نشاط و البته مبتنی براخلاق و صیانت از کرامت انسانی است. اینجانب ضمن تبریک این موفقیت مستمر به جوانان عزیز و پرشور عضو هلال احمرمازندران که درتمامی عرصه های خدمت رسانی حضوری شورانگیز دارند به خصوص کسب رتبه برتر ازسوی کانون جوانان خواهران شهرستان قائمشهر، کانون روستایی میرودپشت شهرستان بابل ، کانون غنچه های هلال مهدکودک رنگارنگ شهرستان تنکابن و همچنین حضور موثر و موفق تیم حمایت های روانی و اجتماعی در حوادث و بلایا (تیم سحر) در مناطق زلزله زده، مراتب تقدیر و تحسین خود را به همه این جوانان با انگیزه و پرشور که در این ارزیابی خوش درخشیدندتقدیم نمایم. از معاون محترم امورجوانان هلال احمراستان بدلیل کسب عنوان معاون برتر در عرصه ملی و تمامی همکاران پرتلاش ایشان که در حصول این نتایج ارزشمند سعی وافر داشتند نیز تشکر می کنم.

یی شک این هم افزایی ارزشمند موفقیت های بزرگی را در آینده نزدیک نوید می دهد.

نویسنده: ravabet2
نظرات: 0
بازدید: 40
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران