تقدیر رئیس جمهور از اقدام ارزشمند مسئولان در کاهش غریق در ساحل مازندران

تاریخ: 23.07.97
موضوع: اخبار ویژه / اخبار استان / اخبار معاونت امداد و نجات
دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران با اشاره به ارائه گزارش اخیر وزیر کشور در خصوص آمار غریق دریای خزر به رئیس جمهور، گفت: با توجه به موفقیت های مسئولان محلی استان های شمالی کشور و کاهش غریق در دریای خزر ، رئیس جمهور اقدامات مسولان را در این زمینه ارزشمند دانستند و از عوامل اجرایی طرح مزبور تقدیر نمودند.

تقدیر رئیس جمهور از اقدام  ارزشمند مسئولان در کاهش غریق در ساحل مازندران

دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران با اشاره به ارائه گزارش اخیر وزیر کشور در خصوص آمار غریق دریای خزر به رئیس جمهور، گفت: با توجه به موفقیت های مسئولان محلی استان های شمالی کشور و کاهش غریق در دریای خزر ، رئیس جمهور اقدامات مسولان را در این زمینه ارزشمند دانستند.

احمد مظفری افزود: وزیر کشور اخیرا طی گزارشی، وضعیت غریق دریای خزر در مدت پنج سال اخیر یعنی از سال 93 تاکنون را به حجت السلام والمسلمین حسن روحانی گزارش داد. وی ادامه داد: در این گزارش وضعیت غریق در دریای خزر در استان های گیلان و مازندران به صورت آماری به رئیس جمهور گزارش داده شد .

دبیر شورای اطلاع رسانی مازندران اضافه کرد: با توجه به عملکرد خوب و موفقیت آمیز مسئولان این 2 استان در اجرای طرح های کاهش غریق در حوزه فعالیتشان، رئیس جمهوری، اقدامات این مسئولان را در کاهش آمار غریق در دریای خزر ارزشمند توصیف کردندو از عوامل اجرایی طرح مزبور تقدیر نمودند.

مظفری ادامه داد: با اقدامات صورت گرفته و تلاش شبانه روزی اعضای ستاد ساماندهی سواحل مازندران از سال 93 تاکنون تعداد افراد غرق شده در سواحل مازندران روند کاهشی داشته است.

وی آمار غریق در سال 92 در ساحل دریای خزر در مازندران را 202 نفر اعلام کرد و افزود: با وجود افزایش دما و استفاده بیشتر مردم از امکانات سواحل دریا در سال جاری، این تعداد به 47 نفر کاهش یافته است.

طرح سالمسازی دریا، با محوریت جمعیت هلال احمرو مشارکت هیات نجات غریق و نظارت استانداری از خرداد تا پایان شهریور همه ساله اجرا شده و با مشخص شدن نقاط طرح و حضور ناجیان غریق در مسیر 338 کیلومتری ساحل در استان مازندران انجام می شود.

نویسنده: ravabet2
نظرات: 0
بازدید: 338
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران