امدادرسانی هلال احمر مازندران به 6هزارحادثه در 9ماهه سال جاری

تاریخ: 02.10.98
موضوع: اخبار ویژه / اخبار استان / اخبار معاونت ها / اخبار معاونت امداد و نجات
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: بیش از شش هزار حادثه در 9ماهه سال جاری توسط نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان امدادرسانی شد.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: بیش از شش هزار حادثه در 9ماهه سال جاری توسط نجاتگران و امدادگران جمعیت هلال احمر استان امدادرسانی شد.

 به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، دکتر مجتبی اکبری اظهار کرد: ارائه خدمات امدادی به هزارو 397حادثه جاده ای،628حادثه شهری،531حادثه دریایی و ساحلی،195حادثه کوهستان،41حادثه سیل و آبگرفتگی،31حادثه برف و کولاک،6حادثه آتش سوزی جنگل و مراتع،29حادثه صنعتی و کارگاهی ،3 حادثه ریزش آوار و همچنین ارائه خدمات موردنیاز به سه هزارو 279نفر از مراجعین به پایگاههای امدادونجات و پوشش امدادی 25 برنامه مناسبتی از مهمترین خدمات هلال احمرمازندران در9ماهه سال جاری بوده است.

به گفته دکتراکبری در همین راستا  18هزار و 150 نفر بصورت سرپایی  خدمات مورد نیاز  خود را از عوامل امدادونجات هلال احمر استان دریافت و بیش از دوهزار نفر از مصدومان حوادث مختلف نیز به مراکزدرمانی منتقل شدند.

مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: بیش از 36 هزار نفر روز نجاتگر و امدادگر با بکارگیری سه هزار دستگاه روز آمبولانس و خودروی امدادی در عملیات های 9ماهه گذشته هلال احمر استان مشارکت داشتند. وی گفت: جمعیت هلال احمر استان در زمینه انجام عملیات امداد و نجات و نیز پاسخگویی به فوریت های امدادی شهروندان در 3 حادثه از ظرفیت بالگردامدادی نیز استفاده کرده است.دکتراکبری تصریح کرد : جمعیت هلال احمر مازندران از نظر انجام عملیاتهای امدادونجات در شمار استانهای برتر کشور قراردارد.

نویسنده: ravabet1
نظرات: 0
بازدید: 87
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران