دکتر اکبری خبر داد: آمادگی بیش از 4هزار نیروی هلال احمر مازندران جهت خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی

تاریخ: 06.12.96
موضوع: اخبار ویژه / اخبار استان / اخبار معاونت امداد و نجات / اخبار معاونت امور جوانان / اخبار معاونت داوطلبان
مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: 4 هزار و 360 نیروی جمعیت هلال احمر مازندران آماده خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی هستند.

دکتر اکبری خبر داد: آمادگی بیش از 4هزار نیروی هلال احمر مازندران جهت خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران دکترمجتبی اکبری با اشاره به آمادگی جمعیت هلال احمر مازندران برای میزبانی از مسافران نوروزی گفت: 54 پایگاه امداد و نجات ثابت و سیار و 50 پایگاه و کمپ ثابت و سیار ایمنی و سلامت مسافران مجموعاً به تعداد 104 پایگاه خدمات هلال احمر امسال در اجرای طرح نوروزی فعال خواهند بود.

وی افزود: 75 دستگاه موتورسیکلت امداد و نجات با تجهیزات کامل برای دسترسی بهتر در محورها نیز سازماندهی شده‌اند. مدیرعامل جمعیت هلال احمر مازندران گفت: 3 هزار جوان، یک‌هزار نجات‌گر و 360 پرسنل جمعیت هلال احمراستان، در مجموع بیش از 4 هزار و 360 نفر در مدت 20 روز(27 اسفند تا 15 فروردین‌ماه 97) به میزان 13 هزار و 600 نفرروز در تمامی شهرستان‌ها و محورهای مواصلاتی حضور دارند.دکتر اکبری بیان کرد: طراحی روبوت تلگرامی خدمات سفر و طراحی و راه‌اندازی اپلیکیشن نجات هلال احمر با قابلیت دانلود از کافه‌بازار،سامانه ارتباطی 112 ندای امداد، طراحی کمپ‌های مشترک با همکاری اورژانس، پلیس، راهداری، نیروی انتظامی و هلال احمر در شهرستان‌ها و در ورودی شهرها  از جمله تدابیر هلال احمر استان برای خدمت رسانی به مسافرین نوروزی است. وی تصریح کرد:جمعیت هلال احمر مازندران در سه سال متوالی گذشته عنوان برتر کشوری را به‌دست آورده که این مهم نشان دهنده توان عملیاتی بالای هلال احمراستان است.

نویسنده: ravabet2
نظرات: 0
بازدید: 3012
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران