نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر تاکید کرد:

حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر نظارت فعال خواهد داشت

تاریخ: 08.02.97
موضوع: اخبار کشور
ماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر در اختتامیه نهمین گردهمایی مسئولان دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ها در سخنانی با اشاره به وظیفه ذانی حوزه نمایندگی گفت : بر حسب وظیفه ذاتی خود بر کلیه امور نظارت و در صورت لزوم و مشاهده هرگونه تخلف و فعالیتی خارج از چهارچوب قانون ورود پیدا کرده و آن را متذکر می شود.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی تنظیم برنامه ای مدون در زمینه های مختلف فرهنگی و نظارتی حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر را یک نیاز و ضرورت دانست و افزود: با استفاده از همین نظرات و پیشنهادهای مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر استان ها باید تلاش کنیم که به این مهم دست یابیم.

وی به نقش فعالانه و نگاه پژوهش محور مسئولین دفاتر نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ها اشاره و خاطر نشان کرد: آنچه در این گردهمایی سبب خرسندی و حائز اهمیت بود عزم و تلاش برای بهبود امور و رفع مشکلات جمعیت هلال احمر در حوزه های مختلف بود و ارائه نظرات دقیق در مباحث مطرح شده از سوی مسئولین دفاتر موید این موضوع است.

وی با تصریح بر ویژگی عملگرا بودن این گردهمایی نسبت به همایش‌های گذشته افزود: مباحث مطزح شده با رویکرد مسئله محور و در ابعاد مختلف و متنوع فعالیت های جمعیت هلال احمر، به منظور انتقال تجربیات و ارائه نظرات و پیشنهادهای متعدد در این گردهمایی دو روزه شاهد این مدعا است.
بخش بعدی سخنان نماینده رهبر معظم انقلاب در جمعیت هلال احمر تبیین سیاست ها، راهبردها و تعیین زمینه های فعالیت حوزه نمایندگی ولی فقیه در هلال احمر بود.
حجت الاسلام و المسلمین معزی با اشاره به این که این حوزه دخالتی در امور اجرایی جمعیت هلال احمر نخواهد داشت، گفت: البته بر حسب وظیفه ذاتی خود بر کلیه امور نظارت و در صورت لزوم و مشاهده هرگونه تخلف و فعالیتی خارج از چهارچوب قانون ورود پیدا کرده و آن را متذکر می شود.
وی ادامه داد: حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر نه تنها مانع از انجام ماموریت ها و وظایف بخش های مختلف این نهاد مردمی و بشردوستانه نخواهد شد بلکه به عنوان مجموعه ای نظارتی در کنار آنها خواهد بود.
نماینده رهبر انقلاب در جمعیت هلال احمر با اشاره به اینکه هماهنگی فعالیت های دفاتر استانی با مرکز بسیار مهم و ضروری است، افزود: مسئولین دفاتر حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر استان ها این موضوع را به منظور انسجام و هماهنگی بیشتر برای اجرای برنامه ها و رسیدن به اهداف تعیین شده در دستور کار قرار دهند.
حجت الاسلام و المسلمین معزی با قدردانی از تلاش همه امدادگران و نجاتگران این جمعیت خاطر نشان کرد: قطعا این تلاش ها در پیشگاه خداوند منان دارای اجر اخروی است.
در پایان این مراسم با قدردانی از زحمات حجت الاسلام و المسلمین زاهدی معاون فرهنگی و آموزش حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، یاسر احمدوند به عنوان معاون جدید فرهنگی و آموزش حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر معرفی شد.

نویسنده: ravabet1
نظرات: 0
بازدید: 2634
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران