دکتر پیوندی :

علیرغم محدودیت‌ها در انبارهای هلال احمر، امدادرسانی در مناطق زلزله زده استان کرمان قابل تقدیر است

تاریخ: 14.11.96
موضوع: اخبار کشور
رئیس جمعیت هلال احمر در حاشیه بازدید از روند امدادرسانی و اسکان اضطراری در منطقه بخش کوهساران راور گفت: جمعیت هلال احمر بر حسب وظیفه ذاتی خویش در زمان حوادث در کنار مردم است.

 علیرغم محدودیت‌ها در انبارهای هلال احمر، امدادرسانی در مناطق زلزله زده استان کرمان قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان کرمان؛ صبح امروز دکتر علی اصغر پیوندی با حضور در بخش کوهساران راور، از روند امدادرسانی و اسکان اضطراری روستاهای آسیب دیده از زلزله بازدید کرد.

وی در حاشیه بازدید از این مناطق بیان کرد: خوشبختانه اهالی روستاهای بخش کوهساران راور در ساعات اولیه پس از ارزیابی حادثه در چادرهای هلال احمر اسکان یافته اند.

رئیس جمعیت هلال احمر با اشاره به محدود بودن تجهیزات امدادی و معیشتی در انبارهای هلال احمر استان افزود: تمامی خانوارهایی که دچار حادثه شدند در چادرهای اسکان اضطراری هلال احمر توسط هیتر، والور، موکت و .... تجهیز، اسکان و سازماندهی شدند.

وی با اشاره به حضور تیم های حمایت روانی (سحر) خاطر نشان کرد: جهت ایجاد روحیه نشاط و آرامش در مناطق آسیب دیده از زلزله؛ همچنان تیم های سحر با هدف کمک و یاری در بازگرداندن حادثه دیدگان به زندگی روزمره در مناطق زلزله زده حضور دارند.

دکتر پیوندی بر حادثه خیز بودن استان کرمان تاکید کرد و  یادآور شد: جمعیت هلال احمر با برگزاری دوره های آموزشی همگانی پایه در قالب دوره های حضوری، نیمه حضوری، طرح ملی خادم و ... باعث افزایش آمادگی مردم در مقابله با حوادث خواهد شد. 

وی ضمن قدردانی از حضور و خدمات موثر و چشمگیر خیرین در مناطق آسیب دیده از زلزله تصریح کرد: جمعیت هلال احمر بر حسب وظیفه ذاتی خویش در زمان حوادث در کنار مردم است.

  لازم به ذکر، رئیس سازمان امدادونجات جمعیت هلال احمر هم  با حضور در شهرستان کوهبنان، از نحوه خدمات امدادرسانی و اسکان اضطراری هموطنان در مناطق آسیب دیده از زلزله بازدید کرد.

 

نویسنده: ravabet1
نظرات: 0
بازدید: 2549
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران