نماینده رهبر انقلاب در هلال احمر:

ایستادگی و پایداری در برابر مشکلات، رمز رسیدن به فردایی بهتر است

تاریخ: 15.11.96
موضوع: اخبار کشور
نماینده ولی فقیه در جمعیت هلال احمر ظهر امروز در جمع مدیران ستادی و کارکنان جمعیت هلال احمر در نمازخانه ساختمان صلح، ایستادگی و پایداری در برابر مشکلات را رمز رسیدن به فردایی بهتر دانست و گفت: باید با القاء شرایط نا امیدی در کشور از سوی اشخاص و رسانه ها برخورد کرد.

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی حوزه نمایندگی ولی فقیه در جمعیت هلال احمر، حجت الاسلام و المسلمین معزی در ابتدای سخنان خود با تبریک فرا رسیدن روزهای یادبود دهه فجر انقلاب اسلامی، با تبیین زوایای مختلف عوامل پیروزی شکوهمند ملت بیدار ایران، در برابر ظلم و ستم، وجود امام خمینی(ره) را نقطه عطف این حادثه عظیم دانست و گفت: از بارزترین ویژگی های شخصیتی امام بزرگوار، حفظ روحیه امیدواری از آغاز مبارزات تا روز سرنگونی رژیم طاغوت و پیروزی انقلاب اسلامی بود.

نماینده ولی فقیه در هلال احمر با یادآوری برخی از فعالیت های اساسی امام خمینی (ره) برای مبارزه با سیاست های غلط رژیم شاهنشاهی و احیاء دوباره اسلام خاطر نشان کرد: در مدت مبارزات سیاسی علیه رژیم حاکم، افراد بسیاری در میانه راه از مبارزین جدا شده، لیکن شخصیت امیدوار امام خمینی (ره) به قدرت الهی بود که توانست سختی های مبارزه و تبعید را تحمل کند اما با پایداری و مقاومت سرانجام به پیروزی برسد.

وی افزود: جامعه امروز به یادآوری روحیه ی بالای امام (ره)، همسنگران ایشان و همچنین آحاد مردم در دوره مبارزات انقلاب بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد.

حجت الاسلام و المسلمین معزی در بخش دیگری از سخنان خود با تشریح فضای حاکم در کشور در روزهای منتهی به پیروزی انقلاب اسلامی خاطر نشان کرد: با وجود درد ها و رنج های فراوان که از سوی نیروهای امنیتی و ساواک بر مبارزان و مردم وارد می شد، توکل بر خداوند، ثابت قدم بودن و پایداری برای رسیدن به پیروزی، رمز موفقیت آن روزها بود.

نماینده رهبر انقلاب در هلال احمر ادامه داد: امروز نیز با گذشت 39 سال از پیروزی انقلاب اسلامی، ایستادگی در برابر مشکلات و برخی کمبود های موجود، برای رسیدن به فردایی بهتر و پیشرفت های روز افزون لازم و ضروریست.

وی در پایان با انتقاد از عملکرد برخی رسانه ها مبنی بر القا کردن حس یاس و نا امیدی و وجود مشکلات در کشور، برخورد با این مسئله را ضروری دانست و تصریح کرد: برشمردن برخی کمبودها در برابر پیشرفت های عدیده ی امروز ایران، نقشه های شوم دشمنان این نظام است که نتوانسته اند از تحمیل تحریم و جنگ به کشور، نتیجه ای بگیرند و باید در این زمینه نیز هوشیار و آگاه بود.

 

 

نویسنده: ravabet1
نظرات: 0
بازدید: 2532
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران