نجات 214غریق از امواج مرگبار خزر در ساحل مازندران

تاریخ: 20.03.97
موضوع: اخبار استان / اخبار معاونت امداد و نجات
معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر مازندران از نجات 214 غریق در ساحل استان خبرداد.

 

معاون امدادونجات جمعیت هلال احمر مازندران از نجات 214 غریق در ساحل استان خبرداد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران «دکتر غلامعلی فخاری اشرفی » با اعلام  استقرار بیش از یکهزار نجاتگر و ناجی غریق در 376نقطه پرخطر ساحل استان تصریح کرد؛تیمهای امداد و نجات ساحلی جمعیت هلال احمر مازندران از آغاز طرح کاهش غریق در اول خرداد 97 تا کنون موفق شدند 214غریق را از امواج مرگبار خزر نجات دهند.

وی افزود؛ در همین مدت نجاتگران هلال احمر 6 مصدوم حوادث دریایی را به مراکز درمانی انتقال دادند و  649 نفر نیز با مراجعه به پایگاهها و پست های امدادونجات ساحلی هلال احمر مازندران از خدمات درمان سرپایی برخوردار شدند.

معاون امدادونجات هلال احمر مازندران افزود؛ عملیات اجرایی طرح امدادونجات ساحلی در ایام تابستان با مدیریت جمعیت هلال احمر استان در قالب کمیته کاهش غریق و تلفات انسانی در 400 کیلومتر نوار ساحلی مازندران در دست اجرا می باشد.

وی افزود؛جمعیت هلال احمر استان امسال نیز همانند سال گذشته با تمام توان عملیاتی و امدادی در اجرای این طرح  حضوری فعال و محوری دارد. وی همچنین به همه مسافرین و گردشگران ساحلی توصیه کرد هشدارهای نجاتگران هلال احمر و ناجیان غریق مستقر در ساحل را جدی بگیرند و از شنا در نقاط پرخطر اجتناب نمایند.

نویسنده: ravabet2
نظرات: 0
بازدید: 376
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران