دومین دوره انتخابات استانی مجامع دبیران کانون های دانشجویی و جوانان معاونت امورجوانان مازندران برگزار شد

تاریخ: 09.04.97
موضوع: اخبار استان / اخبار معاونت امور جوانان
ومین دوره مجمع دبیران کانونهای دانشجویی و جوانان با توجه به استراتژی 2020 مبنی بر نقش جوانان به عنوان رهبران آینده و به منظور بهره گیری از مشارکت جوانان در تصمیم گیری در کلیه فعالیتها و برنامه های بشر دوستانه در معاونت امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران برگزار شد

 

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران : دومین دوره مجمع دبیران کانونهای دانشجویی و جوانان با توجه به استراتژی 2020 مبنی بر نقش جوانان به عنوان رهبران آینده و به منظور بهره گیری  از مشارکت جوانان در تصمیم گیری در کلیه فعالیتها و برنامه های بشر دوستانه در تاریخ 9/4/97 با حضور بیش از 100  نفر از دبیران فوق برگزار شد. از مهم ترین اهداف این مجمع : تقویت نقش مدیریت جوانان ، ایجاد هماهنگی و وحدت رویه در فعالیت کانونهای جوانان و دانشجویی می باشد .  
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، لیلی احمدی در دومین دوره انتخابات استانی مجمع دبیران کانونهای دانشجویی و جوانان گفت: ما در انتخابات به دنبال ظرفیت سازی هستیم و این کار در حوزه جوانان اهمیت بسیاری دارد و بهره‌مندی از توانمندی‌ها، ایده‌ها و اندیشه‌های نو اعضای کانون‌های دانشجویی و جوانان را لازم و پلی مستحکم برای دستیابی به اهداف جمعیت هلال احمردانست.
وی افزود: از اهداف ما در جمعیت هلال احمر بهره مندی از همفکری، پایش، نظارت، نقد برنامه ها، خلاقیت و نوآوری جوانان در برنامه های سازمان جوانان می باشد و این امر با مشارکت ایشان در برنامه ها به نحو مطلوب محقق خواهد شد.
در ادامه احمدی بیان داشت: جوانان، سرمایه‌های عظیم هر کشور محسوب می‌شوند و رشد و تعالی هر جامعه، به نیروی جوان آن بستگی خواهد داشت.

نویسنده: ravabet1
نظرات: 0
بازدید: 340
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران