تجلیل از ۸۰ جوان بشردوست هلال احمر شهرستان آمل در روز جوان

تاریخ: 02.02.98
موضوع: اخبار استان / اخبار شهرستانها / اخبار معاونت امور جوانان / آمل
همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی اکبر و روز جوان از ۸۰ جوان بشردوست عضو جمعیت هلال احمر شهرستان آمل مشارکت کننده در طرح نوروز ۹۸ با حضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در دفتر مرجع عالیقدر آیت الله جوادی آملی تجلیل شد.

 تجلیل از ۸۰ جوان بشردوست هلال احمر شهرستان آمل در روز جوان

همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی اکبر و روز جوان از ۸۰ جوان بشردوست عضو جمعیت هلال احمر شهرستان آمل مشارکت کننده در طرح نوروز ۹۸ با حضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در دفتر مرجع عالیقدر آیت الله جوادی آملی تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان آمل جمشید نیک زاد با تبریک میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان گفت:  همزمان با میلاد با سعادت حضرت علی اکبر(ع) و روز جوان از ۸۰ جوان بشردوست عضو جمعیت هلال احمر شهرستان آمل که در طرح خدمات نوروزی ۹۸ حضور فعال و داوطلبانه داشتند؛ با حضور معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در دفتر مرجع عالیقدر آیت الله جوادی آملی  تجلیل شد.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل با اشاره به اجرای طرح نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۷ لغایت ۱۶ فروردین ۹۸ در مبادی ورودی شهرستان آمل، محمودآباد و دابودشت و همچنین محور مواصلاتی هراز افزود: این جمعیت همچون سال های گذشته با استقرار پست های ایمنی و سلامت جوانان و همچنین تجهیز و آماده سازی پایگاه های امداد و نجات جاده ای در نوروز ۹۸ نیز با تمام توان به مسافرین نوروزی که از محور هراز وارد شهرستان آمل و استان مازندران می‌شدند خدمت‌رسانی و خدمات لازم امدادی و بشردوستانه را ارائه داد.

معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران با تقدیر از تلاش‌ های اعضای جوانان در اجرای موفقیت آمیز طرح ملی ایمنی و سلامت مسافران نوروزی گفت: اعضای جوان، سخت کوش و پرتلاش جمعیت هلال احمر، با ارائه خدمات داوطلبانه به مسافرین نوروزی در بهترین ایام سال گام موثری در ترویج فرهنگ نوعدوستی و تسکین آلام بشری برداشتند.

احمدی با اشاره به آیات و روایات در خصوص نوعدوستی و دلجویی از دیگران، بیان کرد: خدمات اعضای هلال احمر که به صورت داوطلبانه و بدون هرگونه چشم داشت مادی به شهروندان و همنوعان و هموطنان و میهمانان و مسافرین نوروزی ارائه می شود مصداق بارز ایثارگری و از خودگذشتگی است.

 معاون امور جوانان جمعیت هلال احمر استان مازندران در ادامه با تاکید بر انطباق اصول اساسی جمعیت هلال احمر با مبانی اسلام تصریح کرد: ارائه خدمات بشردوستانه جمعیت هلال احمر ریشه در تعالیم دینی و اخلاقی ما دارد و تعهد اعضای آن به اخلاق حسنه، دیانت و تواضع از نکات بارزی است که شاید در بسیاری از سازمان های دیگر کمتر میتوان از آن یاد کرد.

احمدی با تاکید بر لزوم نوعدوستی و انسانیت در همه دوران زندگی، گفت: انسانی ترین صفت هر انسانی امداد و یاری خالصانه و صادقانه به انسانهای دیگر است؛ که در تلاش و ایثارگری جوانان سازمان هلال احمر تجلی می یابد.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی مسئول دفتر مرجع عالیقدر آیت الله جوادی آملی در شهرستان آمل با تقدیر از تلاش های شبانه روزی داوطلبانه و خداپسندانه اعضای جوان جمعیت هلال احمر شهرستان آمل گفت: دوره جوانی با ارزشترین، زیباترین و پر طراوت ترین مرحله زندگی بشر است؛ و فرصتی گرانبها و بی بدیل است؛ تا انسان بتواند با تکامل شخصیت و جسم و روح خود مسیر قرب الی الله را طی کند.

 مسئول دفتر آیت الله جوادی آملی در شهرستان آمل در همین زمینه بیان کرد: استعدادهای فراوانی که در جسم و جان انسان به ودیعت گذاشته شده در دوران جوانی شکوفا شده و شرایط مساعدی را برای تکامل و پیشرفت جوانان فراهم میسازد. که می بایست با بهره برداری صحیح ازین دوران، سعادت و خوشبختی جاودانه را تضمین کرد. لذا به حکم عقل و شرع سزاوار است جوانان ما ازاین فرصت خدادادی نیکو بهره برند و با احساس مسئولیت نسبت به این امانت الهی و انجام وظایف خویش، آینده خوشی را برای خود فراهم آورند.

حجت الاسلام و المسلمین محمودی با اشاره به ارزشمند بودن دوران جوانی در زندگانی انسان ها بیان کرد: جوانی ارزشمندترین هدیه ای که دست روزگار تنها یک بار فرصت بهره گیری از آن را به آدمی می بخشد. و نشاط و شادابی، تحرک و قدرت و انگیزه های بلند رویش و پویش، ره آورد بوستان جوانی است. که چه نیکوست اگر در مسیر خدمت به همنوعان به کار گرفته شود. در پایان این جلسه از تلاش های اعضای جوان داوطلب و امدادگر جمعیت هلال احمر شهرستان آمل مشارکت کننده در طرح نوروز ۹۸ با اهدای لوح یادبود و هدیه تقدیر شد.

نویسنده: ravabet2
نظرات: 0
بازدید: 82
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران