رودخانه هراز ۴ قربانی گرفت

تاریخ: 07.03.98
موضوع: اخبار استان / اخبار شهرستانها / اخبار معاونت امداد و نجات / آمل
رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از اعزام تیم های امدادی برای جستجو و نجات ۴ فرد غرق شده در رودخانه هراز خبر داد.

رودخانه هراز ۴ قربانی گرفت

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان آمل از اعزام تیم های امدادی برای جستجو و نجات ۴ فرد غرق شده در رودخانه هراز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر مازندران، جمشید نیک زاد با اعلام این خبر افزود: در پی تماس و اطلاع رسانی دهیار وانا در ساعت ۱۱ صبح امروز در خصوص سقوط خانم ۲۴ ساله تهرانی در محوطه تونل وانا به رودخانه هراز، تیم های امدادی پایگاه های کهرود، گزنک و رینه بلافاصله به محل حادثه اعزام شدند.

وی گفت: این خانم که به همراه خانواده اش در کنار رودخانه مشغول عکس گرفتن بود دچار سرخوردگی و نهایتا به رودخانه هراز سقوط کرده است. نیک زاد ادامه داد: در حین جستجو برای پیدا کردن این خانم، حادثه دیگری از طریق سامانه ۱۱۲ اعلام شد که در این حادثه نوجوان ۱۰ ساله ای به همراه خانواده اش در حاشیه پل وانا در حال استراحت بود که به داخل رودخانه سقوط کرده است. رییس هلال احمر آمل با اشاره به  جزئیات این حادثه، گفت: پس از سقوط نوجوان ۱۰ ساله مادر این نوجوان جهت نجات فرزندش به داخل آب میرود که متاسفانه جریان آب مانع خروج و نجاتش می شود، دایی نوجوان هم که شاهد غرق شدن خواهر و خواهر زاده اش بود به داخل آب رفته و متأسفانه جریان آب او را نیز می برد.

با اعلام این حادثه تیم امدادی پایگاه پلور نیز به تیم های جستجو اضافه شدند. نیک زاد با اشاره به تلاش های تیم های امدادی جهت جستجوی این افراد گفت: متاسفانه به علت شدت جریان آب رودخانه و علی رغم تلاش‌های تیم های امدادی، نیروهای محلی، دهیاری وانا و نیروی انتظامی متاسفانه تاکنون جسد خانم ۳۵ سال و برادرشان از آب پیدا شده و جستجو برای یافتن نوجوان ۱۰ ساله و جسد خانم ۲۴ ساله ادامه دارد.

نویسنده: ravabet1
نظرات: 0
بازدید: 41
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران