با حضور ویدئوکنفرانسی ۷ استان کشور؛ باشگاه خبرنگاران هلال احمر راه اندازی شد

تاریخ: 23.05.98
موضوع: اخبار استان / اخبار شهرستانها / اخبار معاونت ها / اخبار معاونت امداد و نجات / اخبار معاونت امور جوانان / اخبار معاونت داوطلبان / اخبار معاونت بهداشت، درمان و توانبخشی / اخبار معاونت آموزش ، پژوهش و فناوری
با حضور ویدئوکنفرانسی ۷ استان کشور، باشگاه خبرنگاران هلال احمر کشور راه اندازی شد.

 

با حضور ویدئوکنفرانسی ۷ استان کشور، باشگاه خبرنگاران هلال احمر کشور راه اندازی شد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرمازندران مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر کشور صبح امروز با حضور در مرکز EOC  مازندران رسماً از افتتاح این باشگاه خبر داد و گفت: این باشگاه در مرحله اول در ۷ استان کشور راه اندازی و در ادامه ۷ استان دیگر به این مجموعه می پیوندند و براساس برنامه ریزی انجام شده تا آبان ماه امسال همه استانهای کشور دارای چنین تشکیلاتی خواهند بود.

اسماعیل رمضانی با اشاره به اینکه بدنبال ایجاد سازمان منسجم رسانه ای هستیم، خاطرنشان کرد: در مدت ۳ ماه همه استان های کشور تحت پوشش قرار خواهند گرفت. وی اضافه کرد: رونمایی نهایی این طرح اواخر آبان ماه با حضور رئیس جمعیت هلال احمر کشور در یزد انجام می شود.

مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر با اعلام اینکه بدنبال سازمان حرفه ای و رسانه ای در درون سازمان هستیم، افزود: با توجه به پتانسیل های موجود اگر این اقدام در ریل خودش قرار گیرد و با تدبیر به پیش برویم می توانیم به یک قدرت رسانه ای مهم تبدیل شویم که فرایند اطلاع رسانی را تسهیل خواهد کرد.

رمضانی یکی از چالش های موجود را مدیریت رسانه ای بحران دانست و گفت: این باشگاه در حوادث و سوانح به کمک مدیریت بحران خواهد آمد. وی در ادامه به راه اندازی سایت رسمی خبری اشاره کرد و یادآور شد: همه حلقه های مجازی این سایت فعال شده است.

مدیرکل روابط عمومی جمعیت هلال احمر کشور با بیان اینکه تاکنون ۷۰۰ خبرنگار عضو این باشگاه شدند، ابراز کرد: این سایت خبری، یک مرجع مطمئن برای اطلاع رسانی در بحران است. رمضانی از برگزاری جشنواره های فصلی خبر داد و گفت: برگزیدگان جشنواره های فصلی شناسایی و تجلیل خواهند شد و در راستای رشد و توسعه شان گام برمی داریم تا حرفه ای تر شوند.

وی آموزش را بخش مهم این فرایند توصیف کرد و گفت: همه تدابیر در این راستا اندیشده شده است و بزودی عملیاتی خواهدشد.

در این نشست دکتر مجتبی اکبری مدیرعامل جمعیت هلال احمرمازندران نیز درسخنانی با ابرازخرسندی از ابتکار خوب اداره کل روابط عمومی جمعیت هلال احمر گفت:مدیریت منسجم اطلاع رسانی و اهتمام به سرعت ،دقت و صحت  بعنوان اصول مهم در اطلاع رسانی می تواند به کارآمدی این سامانه کمک کند.وی تحقق سامانه باشگاه خبرنگاران هلال احمر را مقدمه ای برای راه اندازی خبرگزاری هلال احمر ایران دانست و گفت: باید از ظرفیتهای موجود در راستای تحقق اهداف متعالی هلال احمر به درستی استفاده نماییم. وی افزود: امروزه مدیریت استرس و ایجاد آرامش روانی درجامعه یکی از اصول مهم مدیریت بحران قلمداد می شود که نقش رسانه ها و خبرنگاران در این راستا انکارناپذیراست.

نویسنده: ravabet1
نظرات: 0
بازدید: 85
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران