در راستای تکریم نیازمندان انجام شد: ویژه برنامه سهم یلدایی من با شعار " هرعضو یک سهم "ازسوی جوانان هلال احمرمازندران

تاریخ: 05.10.98
موضوع: اخبار استان / اخبار شهرستانها / اخبار معاونت ها / اخبار معاونت امور جوانان
در راستای تکریم نیازمندان ویژه برنامه سهم یلدایی من با شعار " هرعضو یک سهم " در سراسر شعب جمعیت هلال احمرو کلیه کانون های معاونت امور جوانان مازندران انجام شد

در راستای تکریم نیازمندان انجام شد:  ویژه برنامه سهم یلدایی من با شعار " هرعضو یک سهم "ازسوی جوانان هلال احمرمازندران

در راستای تکریم نیازمندان ویژه برنامه سهم یلدایی من با شعار " هرعضو یک سهم " در سراسر شعب جمعیت هلال احمرو کلیه کانون های معاونت امور جوانان مازندران انجام شد. به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان مازندران ، لیلی احمدی معاون امور جوانان از اجرای برنامه های متنوع در شب یلدا با عنوان سهم یلدایی من در کلیه کانون های دانشجویی ، جوانان ، روستایی خبردادوگفت: جشن یلدا امسال با کمک اعضای جوانان  جمعیت هلال احمر در راستای کمک به مردم و جامعه  با شعار هر عضو یک سهم برگزار واز توان توانمندان در جهت نیاز نیازمندان استفاده نموده تا آیین‌های ملی به آیین‌های مذهبی پیوند داده شود . وی تصریح کرد: برای برداشتن گامی ‌در جهت نشاط  اجتماعی که  موضوع مورد نیاز  جامعه  نیز است ، جوانان هلال احمری را بر آن داشت  تا یلدا را به شکل متفاوت و بصورت گسترده  با اجرای برنامه هایی از جمله : حضور در آسایشگاه های معلولین ، سالمندان ، مدارس کودکان استثنایی ، پایگاههای امداد و نجات ،  همراهی با کودکان کار ، اهدای بسته های حمایتی یلدایی و...  تجربه کنند.  

احمدی گفت : اعضای جوانان هلال احمر با خودباوری قدم در عرصه این فعالیت نوع دوستانه نهاده و نشان دادند که  می‌توانند با حمایت‌های مالی کوچک و حمایت‌های معنوی خود  به دیگران کار خیر انجام دهند و نتیجه آن را ببینند .

ایشان با اشاره به پررنگ شدن برنامه های شب یلدا در چند سال اخیر ، اظهار داشت: اعضای جوانان با شادکردن همنوعان  خود ، شادی معنوی و آرامش روحی  را برای  همه رقم زدند.

نویسنده: ravabet1
نظرات: 0
بازدید: 61
بازدید کننده گرامی ، بنظر می رسد شما عضو سایت نیستید
پیشنهاد می کنیم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید .

جمعیت هلال احمر استان مازندران

جمعیت هلال احمر استان مازندران